Usługi

Pomiar i wycena

Marzysz o odmianie wnętrza swojego mieszkania? Zastanawiasz się nad remontem w kuchni i całkowitą wymianą jej wyposażenia, w tym także frontów i blatów? Firma Meble Premium oferuje usługi, w ramach których dostępny jest m.in. pomiar i wycena mebli z dojazdem do Łodzi i województwa łódzkiego.

Zajmujemy się produkcją zabudów na wymiar – zestawów kuchennych, pokojowych i łazienkowych. Dokładne informacje na temat powierzchni pod zabudowę pozwolą na przygotowanie szczegółowego projektu aranżacji.

Projekt komputerowy

Marzysz o takim wyposażeniu swojego domu, które będzie idealnie pasowało do rozkładu pomieszczeń? Firma Meble Premium z Łodzi świadczy usługi takie jak komputerowe projektowanie mebli, dzięki któremu możliwe jest bardzo precyzyjne stworzenie aranżacji wnętrza. Takie rozwiązanie umożliwia dobór rozmiaru, kształtu, koloru i faktury frontów, blatów, półek, wnętrz szafek czy oświetlenia. Z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania stworzymy graficzną wizualizację zabudowy idealnie dopasowanej do Twoich oczekiwań i gustu.

Montaż i serwis

Fachowe doradztwo